Cmentarzysko aut z lat 90-tych

Jakiś czas temu miałem okazję przyjrzeć się z bliska cmentarzysku, które w tym roku będzie miało już okrągłe 20 lat. W 1998 roku nieopodal Warszawy został zamknięty Auto-Szrot.

 

 

 

Wtedy auta, które tam lądowały nie robiły większej furory, ponieważ była to raczej polska codzienność motoryzacyjna. Od tamtej pory nikt nie interesował się samochodami, a oprócz niewielkich dewastacji samochody pozostały w takim samym stanie jak zostawione dwadzieścia lat temu.

 

 

 

 

Zostały tu auta głownie z lat 70-tych i 80-tych, ale nie brakuje tu starszych modeli jak i tych z lat 90-tych. Można przyjrzeć się temu jak w dwadzieścia lat natura zaopiekowała się zbiorem aut, które w dzisiejszych czasach raczej rzadko można zobaczyć na ulicy.

 

 

 

 

Wśród porzuconych wraków możemy spotkać Nysy, Tavrie, Lady, Warszawy, Mirafiori i Ritmo. Nie brakuje także zachodnich aut jak Golf, Taunus, Charade, 323, Lancer i wiele, wiele innych. Galeria którą tutaj widzicie w odróżnieniu od tych na facebooku jest połączona w jedną część. Znajdują się tutaj materiały z dwóch aparatów. Dodatkowo dla korzystających z mojej strony dorzuciłem parę zdjęć ze swojego prywatnego odsiewu. 😉 Dobrej zabawy 

 

« 1 z 4 »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *